Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Ekrany spawalnicze mobilne

Ekrany spawalnicze mobilne stanowią doskonałą osłonę stanowiska spawacza. Są one tworzone z folii PCV, która chroni pracowników wykonujących swoje obowiązki w pobliżu miejsca, gdzie odbywają się prace spawalnicze. Mogą występować w formie pojedynczej przesłony lub kilkuczęściowego parawanu, którym osłania się stanowisko z każdej ze stron.

Ekrany spawalnicze zatrzymują niebezpieczne dla ludzkiego organizmu promieniowania UV i IR, a także chronią przed iskrami i opiłkami metalu pojawiającymi się podczas prac. Są one tworzone z pasków lub arkuszy transparentnej folii PCV, co pozwala na kontrolowanie samopoczucia spawacza i szybką reakcję w razie wystąpienia wypadku.

Osłona stanowiska spawacza

Dzięki ekranom spawalniczym można uniknąć wielu chorób oczu, takich jak zmiany w siatkówce, zapalenie spojówek, zaćma, zapalenie rogówki czy czasowa ślepota. Są one niezbędne, by zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy spawacza. Osłony spawalnicze są niepalne, dlatego warto je wykorzystywać również, aby chronić pomieszczenie przed pożarem.

Folia ta doskonale zatrzymuje wszystkie iskry, które w innym przypadku mogłyby upaść na zgromadzone w pobliżu materiały i wzniecić ogień. Łatwo można je przenosić i rozstawiać w dowolnym pomieszczeniu, a dodatkowo nie zajmują dużo miejsca w transporcie. Kurtyny spawalnicze stanowią ochronę również dla pracodawcy, który zapewniając pracownikom komfort podczas wykonywania zadań, unika problemów przy kontrolach i roszczeń zatrudnionych osób.

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry