Wyświetlanie 1–12 z 37 wyników

Folie PCV do kurtyn

Folia do kurtyn PCV dostępna jest w wielu wariantach, aby można było dostosować ją do funkcji, jakie ma pełnić. W ofercie znajduje się folia standard, która jest najbardziej uniwersalna z dostępnych rodzajów i ma wszystkie podstawowe cechy wymagane od osłon tego typu, czyli izoluje pod względem termicznym i akustycznym oraz zabezpiecza przed przeciągami.

Różne rodzaje folii PCV

Do pomieszczeń, w których poruszają się maszyny, jak paleciaki czy wózki widłowe, można zamówić specjalną folię wzmacnianą (żebrowaną), która ma na tyle niewielką powierzchnię styku z maszynami, że bez problemu wytrzymuje kontakt nawet przy sporej prędkości.

Dostępna jest jednak również folia PCV do mroźni i chłodni, która ma ogromną wytrzymałość na niskie temperatury i doskonale chroni przed utratą ciepła w sąsiednich pomieszczeniach. Folia o żółtawym zabarwieniu przeznaczona jest do pomieszczeń, w których kluczowe znaczenie ma ochrona przed insektami. Ma ona specyficzny zapach odstraszający owady, dzięki czemu świetnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których przechowuje się żywność. Kolejnym rodzajem produktu jest folia antystatyczna, która zabezpiecza przed pożarami i innymi niebezpieczeństwami, które mogą powodować wyładowania elektrostatyczne. 

Zalety i funkcje folii PCV

Folia PCV dostępna jest w wersji bezbarwnej, która nie ogranicza dostępu światła, ale też w kolorowej i to zarówno transparentnej, jak i całkowicie przezroczystej. Paleta barw jest tu na tyle bogata, że bez problemu można dobrać folię, która odpowiada wystrojowi pomieszczenia, jeśli to efekt wizualny jest w danym przypadku najistotniejszy.

Każdy rodzaj folii do kurtyn PCV chroni przed promieniami ultrafioletowymi oraz zapobiega wychładzaniu się wnętrz. Folie mogą być stosowane do tworzenia kurtyn w halach, magazynach, lokalach usługowych, laboratoriach, szpitalach i wszędzie tam, gdzie konieczne jest stworzenie szczelnego przejścia, które nie utrudnia ruchu osób i maszyn.

Doskonale nadają się do odgradzania pomieszczeń, wydzielania stanowisk pracy, osłaniania maszyn czy zabezpieczania przed wzrokiem klientów przestrzeni dla personelu. Każdy typ folii dostępny jest w różnych wymiarach, dzięki czemu można łatwo dostosować szerokość pasów do wymogów konkretnego wejścia czy bramy.   

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry