Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Folia PCV na metry

Folia do kurtyn PCV sprzedawana na metry pozwala na samodzielne wykonanie nowej osłony lub wymianę zniszczonych pasów w już istniejącej. To rozwiązanie jest doskonałe dla osób, które potrzebują niewielkiej ilości folii i nie chcą inwestować w całą rolkę produktu.

Dobierz folię PCV do swoich potrzeb

W wersji na metry dostępne są folia PCV standard o uniwersalnym zastosowaniu, folia Polar przeznaczona do mroźni i chłodni, folia do zabezpieczania stanowiska spawacza oraz kolorowa – zarówno przejrzysta, jak i nieprzejrzysta. Możliwy jest dobór nie tylko typu produktu, ale również szerokości pasa, by dopasować kurtynę do wielkości przejścia lub rodzaju pełnionej funkcji.

Folia PCV na metry to produkt chroniący przed promieniami UV, elastyczny, a dodatkowo odporny na działanie substancji chemicznych. Jest on również niepalny, dlatego nadaje się do zabezpieczania przestrzeni przed pożarem spowodowanym iskrami pochodzącymi z maszyn. Wybierając ten typ folii, kupujesz, ile chcesz, więc nie przepłacasz za naprawę lub stworzenie kurtyny.

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry