Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Folia kolor w rolce

Folia kolorowa do kurtyn występuje w dwóch odmianach – może być transparentna albo nieprzejrzysta. Przeznaczona jest do tych pomieszczeń, w których estetyka wnętrza jest równie ważna co względy praktyczne. Jest ona doskonała do wydzielania stref dla personelu w lokalach usługowych czy halach.

Dopasuj kurtynę do potrzeb

Łatwo można dopasować ją do każdego typu pomieszczenia, gdyż jest dostępna nie tylko w różnych szerokościach, ale też w wielu kolorach. Dzięki temu stanowi zarówno szczelną ochronę przed przeciągami i zmianami temperatur, jak i element wystroju wnętrza. Folia kolorowa do kurtyn jest niezwykle prosta w montażu, ale też równie łatwo ją zdjąć, dlatego świetnie nadaje się nawet do chwilowej zmiany układu pomieszczenia.

Jej atrakcyjna cena i skuteczność w ochronie przed warunkami atmosferycznymi sprawiają, że doskonale zastępuje drzwi wszędzie tam, gdzie ważne jest utrzymanie swobodnego ruchu maszyn oraz osób, które często przechodzą przez przejście z zajętymi rękami. Zobacz, która folia najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry