Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Folia Polar w rolce

Folia w rolce w wersji Polar przeznaczona jest do użytku w takich pomieszczeniach jak mroźnie i chłodnie. Ma ona dużą tolerancję na ujemne temperatury, a przy tym stanowi na tyle skuteczną izolację termiczną, że pomieszczenie przylegające do lodowni nie wychładza się i nie przejmuje wilgoci.

Folia do kurtyn do chłodni

Doskonale sprawdza się w przemyśle spożywczym, ale też na przykład farmaceutycznym czy chemicznym. Stanowi szczelną osłonę wejścia, ale przy tym nie utrudnia przemieszczania się z zajętymi rękami. Doskonale tłumi również dźwięki, dlatego może przyczyniać się do zwiększenia komfortu pracowników.

Folia do kurtyn do mroźni to idealny sposób na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie, a do tego atrakcyjny cenowo produkt, który ma wiele zastosowań. Jest ona prosta w montażu i demontażu, dzięki czemu można szybko stworzyć z niej w pełni funkcjonalną osłonę. Produkt charakteryzuje się dużą odpornością na zarysowania, pęknięcia i podobne uszkodzenia. Folia dostępna jest w kilku wersjach rozmiarowych, co pozwala na tworzenie pasów do kurtyny o różnej szerokości.

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry