Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Folia Standard w rolce

Folia do kurtyn standard jest niezwykle częstym wyborem w przypadku konieczności uszczelnienia przejścia w halach i magazynach. Stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych drzwi wszędzie tam, gdzie szybkość przechodzenia z jednego pomieszczenia do drugiego, nawet z zajętymi rękami, ma kluczowe znaczenie.

Izolacja pomieszczeń i swoboda przemieszczania

Za jej pomocą można zabezpieczyć wnętrze przed hałasem, a także gwałtownymi zmianami temperatury. Sprawdza się w przypadku konieczności osłonięcia od wiatru i przeciągów, deszczu i wilgoci. Jest materiałem nieprzepuszczającym promieniowania ultrafioletowego, dzięki czemu można używać jej do tworzenia kurtyn osłaniających stanowisko, na którym wykonuje się prace spawalnicze. Cechują ją duża odporność na uszkodzenia oraz działanie silnych substancji chemicznych.

Rolki folii mają różne szerokości, co umożliwia swobodne dostosowanie szerokości pasów do potrzeb. Nadaje się do użytku zarówno w zakładach przemysłowych i lokalach usługowych, jak i prywatnych domostwach. Łatwość w montażu i demontażu sprawiają, że można za jej pomocą szybko tworzyć funkcjonalne osłony.

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry