Wyświetlanie jednego wyniku

Kurtyny Polar

Kurtyny Polar to rodzaj kurtyn paskowych z folii PCV o wyjątkowo dużej odporności na działanie niskich temperatur. Są one przewidziane jako osłony do chłodni i mroźni, które umożliwiają szybkie przemieszczanie się nawet z zajętymi rękami, ale utrzymują optymalną temperaturę zarówno w miejscu chłodzącym, jak i przylegającym do niego pomieszczeniu. Kurtyny do mroźni charakteryzują się dużą elastycznością w skrajnie niskich temperaturach – aż do -25 stopni Celsjusza – oraz zapewniają termoizolację na bardzo wysokim poziomie. Są one stosowane w przemyśle spożywczym, na przykład w restauracjach, barach i sklepach, w których konieczne jest przechowywanie dużej ilości schłodzonej żywności. Kurtyny Polar można jednak także używać w przemyśle chemicznym i farmaceutycznym, gdzie również wskazane jest zachowanie niskiej temperatury w pomieszczeniach z próbkami i roztworami.
To rozwiązanie jest szeroko stosowane, gdyż sprawdza się dużo lepiej niż standardowe drzwi, szczególnie w warunkach wzmożonego ruchu.

Kurtyny do chłodni i mroźni

Kurtyny do chłodni zmniejszają utratę ciepła w sąsiednich pomieszczeniach, zapobiegają rozprzestrzenianiu się po nich wilgoci oraz minimalizują ryzyko, że temperatura w samej chłodni czy mroźni niepokojąco się podniesie. Podobnie jak inne typy kurtyn ta również zapewnia izolację akustyczną oraz dostępna jest w szerokiej gamie wymiarów, dzięki czemu łatwo dopasować ją do konkretnego pomieszczenia. Wybierając ten typ osłony, nie tylko ułatwiasz pracę osób przebywających w pobliżu chłodni czy mroźni, ale też redukujesz koszty ogrzewania pomieszczeń, co sprawia, że kurtyna szybko staje się opłacalną inwestycją.

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry