Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Osłony antywirusowe z PCV

Oferujemy przeróżne osłony antywirusowe – zarówno przegrody, jak i środki ochrony osobistej. Można znaleźć u nas przegrody antywirusowe, które świetnie sprawdzają się w sklepach, punktach usługowych czy taksówkach, ale też wygodne przyłbice chroniące pracowników podczas wykonywania obowiązków w zamkniętej przestrzeni. Wszystkie osłony są niezwykle lekkie i poręczne, a przy tym całkowicie przejrzyste, więc w żaden sposób nie ograniczają widoczności i nie utrudniają normalnego funkcjonowania. 

Antywirusowe osłony

Antywirusowe osłony z PCV są łatwe do czyszczenia i odporne na środki dezynfekujące z dużą ilością alkoholu. Przegrody są łatwe do zamontowania i znacznie zwiększają komfort klientów i sprzedawców podczas dokonywania transakcji, gdyż skutecznie zatrzymują nie tylko wirusy, ale też bakterie i wydychane powietrze. Są one sposobem na estetyczne zwiększenie bezpieczeństwa przestrzeni wspólnej. Można zamawiać je w różnych rozmiarach, więc łatwo dopasować je do każdego wnętrza.

Przyłbice na twarz są natomiast bardzo wygodne w noszeniu, na co wpływ mają ich niewielka waga i precyzyjne wykończenie. Można nosić je również z okularami i wykonywać w nich wszelkie obowiązki bez dyskomfortu. Łatwo utrzymywać je w czystości, gdyż są odporne na wszelkie środki myjące. Nie zaparowują, co jest możliwe dzięki otworom wentylacyjnym rozlokowanym tak, by nie zmniejszały skuteczności przesłony.

Antywirusowe osłony z PCV mogą być również mobilne – w takim wypadku można dowolnie je przestawiać, zapewniając skuteczną ochronę wszędzie tam, gdzie jest to aktualnie potrzebne. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się zwłaszcza w salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Przegrody z PCV są niezwykle trwałe i stanowią obecnie jeden z podstawowych środków ochrony we wszystkich miejscach publicznych. Zamów osłonę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry