Wyświetlanie jednego wyniku

Przegrody plandekowe

Przegrody plandekowe są powszechnie stosowane w dużych halach i magazynach do oddzielania stref i aranżacji stanowisk do pracy. Można stosować je jednak także w myjniach samochodowych, przestrzeniach biurowych czy spawalniach. Przegrody z plandeki są proste w montażu – bez problemu można przymocować je do każdej ściany czy sufitu.

Zapewniają one świetną izolację termiczną pomieszczenia oraz chronią przed przeciągami, a przy tym bardzo dobrze wyciszają dźwięki, więc mogą zabezpieczyć przed hałasem emitowanym przez maszyny. Są odporne na wilgoć i deszcz, więc można używać ich również w bramach wjazdowych. Dodatkowo charakteryzują się dużą odpornością na działanie środków chemicznych, co pozwala na ich stosowanie w przeróżnych gałęziach przemysłu.

Uniwersalne rozwiązanie

Przegrody plandekowe mogą być całkowicie nieprzezroczyste i osłaniać daną część pomieszczenia przed wzrokiem przypadkowych osób. Możliwe jest jednak także zamówienie przegrody transparentnej lub z tak zwanymi oknami z przezroczystego materiału. Te osłony pozwalają na stałą kontrolę tego, co dzieje się po drugiej stronie plandeki, co może mieć kluczowe znaczenie w razie wypadku czy awarii maszyny. 

Płachty materiału są mocowane na profilach wykonanych z aluminium lub stali i mogą być przykręcane do każdej powierzchni. Przegrody z plandeki można zamawiać na wymiar, dzięki czemu idealnie wpasowują się w przestrzeń i dokładnie chronią przed hałasem i zimnem. Są one na tyle trwałe, że mogą służyć w nienaruszonym stanie nawet przez wiele lat.

Wszystkie dostępne przesłony zapewniają estetyczny wygląd hali czy magazynu i dobrze zabezpieczają przed promieniowaniem ultrafioletowym. W przypadku gdy kotara z plandeki ma być przesuwana z miejsca na miejsce, można zdecydować się na specjalne uchwyty kotarowe, dzięki którym przegroda działa podobnie jak zasłony na karniszach.

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry