Systemy podwieszane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Systemy podwieszane do bram, kurtyn i plandek

Systemy podwieszane do kurtyn przesuwnych, bram, drzwi czy kotar plandekowych zapewniają minimalne opary podczas przesuwania przegrody. Zapewniamy różnorodne produkty dedykowane do zastosowań w drzwiach przesuwnych, składanych, plandekach, kotarach spawalniczych oraz głównie kurtynach paskowych. Wszystkie nasze wyroby są cynkowane, co gwarantuje płynne poruszanie się kółek w profilach torów oraz jednolity wygląd naszych komponentów. Nasze profile torów cechuje solidna, zwarte konstrukcja, co przekłada się na mniejsze wymagane miejsce montażowe.

Niko – unikalne systemy podwieszane

Unikalny design zamkniętego toru firmy NIKO umożliwia automatyczne dopasowanie wózków łożyskowych i redukuje gromadzenie się kurzu, co przekłada się na bezproblemowe działanie systemu zawieszania oraz wydłużoną żywotność przegród przesuwnych. Łożyska stosowane w naszych systemach zawieszania są wykonane na zamówienie, co gwarantuje ich wyjątkową wytrzymałość pod obciążeniem w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami.

Systemy podwieszane producent oraz importer

W naszym sklepie oferujemy całą gamę akcesoriów takich jak wózki dwu i cztero rolkowe, uchwyty do szyn, stopery, łączniki do szyn i rolki prowadzące. Systemy K34 czy P25 to akcesoria produkowane w Polsce przez nas. Jesteśmy także importerem systemów renomowanej marki Niko – systemów do kurtyn i bram przesuwnych, podwieszanych.

System podwieszany K34

System przesuwny P25