przez Izolacyjnie Team
Zalety kurtyn paskowych

Jakie zalety mają kurtyny paskowe?

Zalety kurtyn paskowych to przede wszystkim izolacje termiczna na wysokim poziomie.  Zapewniają one także doskonałą izolację akustyczną. Dzięki temu pozwalają odseparować od siebie stanowiska pracy i zredukować hałas w pomieszczeniu. Gdy w grę wchodzi izolacja termiczna – można zamontować je nawet w chłodniach i mroźniach. Kurtyny z PCV zachowują swoje właściwości również w ekstremalnie niskich temperaturach – aż do -60 stopni Celsjusza. Stanowią one także świetne zabezpieczenie przed pożarem, gdyż są materiałem trudnopalnym i nie płoną nawet pod wpływem bezpośredniego oddziaływania płomienia. Wykonane z folii spawalniczych mogą zatrzymywać odpryski spawalnicze i snopy iskier. Są stosowane między innymi do osłaniania stanowiska, na którym wykonywane są prace spawalnicze, by chronić pracowników przebywających w pobliżu przed promieniowaniem świetlnym a także opiłkami metalu i rozżarzonymi odpryskami.

Wysoka funkcjonalność kurtyn paskowych

Kurtyny paskowe z folii PCV są niezwykle funkcjonalne, a do tego atrakcyjne cenowo. Bywają też niezastąpione, gdy należy szybko zmienić układ pomieszczenia. Są bardzo proste zarówno w montażu, jak i demontażu, dzięki czemu za ich pomocą w każdym momencie można zbudować osłonę wewnątrz hali, aby podnieść poziom bezpieczeństwa pracowników i komfort ich pracy. Wybierz z naszej oferty kurtynę paskową PCV, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. 

Zanim kupisz kurtynę PCV

Kurtyny z pasów PCV to jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych systemów zabezpieczających i ochraniających wszelkiego rodzaju dobra materialne oraz ludzi.

Klienci, którzy już skorzystali z naszych usług i dokonali zakupu systemów kurtyn przemysłowych, przekonali się jak dobrym i funkcjonalnym rozwiązaniem stało się zastosowanie tego rodzaju przegrody dla ich małych bądź dużych przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych, sklepów, magazynów.

Każdy z nich jednak najpierw zetknął się z problemem jaką kurtynę lub przegrodę plandekową wybrać dla swojej branży aby spełniała wszelkie wymagania, wobec których zostanie wystawiona w czasie swojego funkcjonowania.

Znając z doświadczenia najczęściej zadawane przez klientów pytania i wątpliwości, oferujemy dla przyszłych użytkowników kurtyn paskowych PCV możliwość skontaktowania się z nami i uzyskania darmowych porad jaką kurtynę paskową wybrać, w jaki sposób ją zamontować oraz jak dobrać akcesoria, aby kurtyna spełniała swoją zasadniczą rolę.