Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Okucia do kurtyn PCV

Oferujemy okucia do kurtyn, które doskonale sprawdzają się w zestawieniu z każdym rodzajem folii paskowych. Są one niezwykle wytrzymałe, odporne na uszkodzenia zarówno mechaniczne, jak i chemiczne.

Można znaleźć u nas wszelkie mocowania do kurtyn, takie jak wieszaki grzebieniowe czy płytki montażowe. Mamy elementy kurtyn wykonane z PCV, które stosuje się przede wszystkim w niewielkich osłonach o wysokości do 2,5 metra tam, gdzie przewidziany jest jedynie ruch pieszy. Dostępne są jednak również dużo solidniejsze mocowania ze stali nierdzewnej, które wytrzymują również ruch maszynowy.

Wszechstronne okucia i mocowania

Nasze mocowania pozwalają na tworzenie kurtyn z całkowitym zakładem, z zakładem częściowym oraz zupełnie bez zakładu. Dzięki temu łatwo dopasować je do potrzeb bez konieczności wykonywania jakichkolwiek przeróbek. Dobrym rozwiązaniem są płytki montażowe typu EasyClick, które pozwalają na wielokrotnie otwieranie i zatrzaskiwanie w miejscu mocowania folii. Dzięki takim okuciom kurtynę łatwo można przenosić i modyfikować, a także naprawiać, jeśli któryś z pasów folii ulegnie zniszczeniu.

Każdy oferowany produkt charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych, a więc wysokie i niskie temperatury, wilgoć czy wodę. Można montować je w kurtynach przeznaczonych do chłodni czy mroźni, bramach wyładunkowych i wszędzie tam, gdzie zachodzi taka potrzeba. Zapewniają prosty, bezproblemowy montaż.

Zadzwoń
+48 523 076 666
Zadzwoń
Przewiń do góry